www.cvonline.hu

Kontrolling szakértő III. (humán kontrolling területre)

  • A hirdetés 1086 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

A MÁV-START Zrt. munkatársat keres

Kontrolling szakértő III.

(humán kontrolling területre)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Működteti és folyamatosan fejleszti a társaság és a portfólióba tartozó társaságok létszám és személyi jellegű ráfordítások tervezési, beszámolási illetve kontrolling rendszerét, tervezési módszertanát,
  • Koordinálja a scenáriók készítését, összeállítja a humán szervezet működési költségtervét, társasági szinteken bázis/terv/tény mélységben elemzi a munkaerő-állományt és a személyi jellegű ráfordítások alakulását, illetve a foglalkoztatással kapcsolatos munkaidő felhasználást, társasági szinteken irányítja a humán beszámoló elkészítését,
  • Benchmark elemzéseket, helyzetelemzéseket, felméréseket, vizsgálatokat végez,
  • Irányítja a szükséges fejlesztéseket a várható készítés eljárásrendjének, adattartalmának, struktúrájának kialakításában,
  • Gazdaságossági számításokat, elemzéseket készít a bértárgyalásokhoz, új rendszerek bevezetéséhez ,
  • Javaslatokat tesz új módszerek, eljárások, koncepciók kidolgozására , koordinálja a bevezetéssel kapcsolatos vizsgálatokat és azok integrált folyamatainak tervezését,
  • Döntéselőkészítő anyagokat, előterjesztéseket, elemzéseket készít a felsővezetés, a társaság felügyeleti szervei, az érdekképviseletek és fórumaik számára,
  • Részt vesz szakmai fórumokon, értekezleteken, tárgyalásokon, projektekben, szakmai tanácsadás keretében a rendszerekkel kapcsolatban támogatást nyújt, oktatásokat tart, szabályozások véleményezését végzi.

Követelmények:

  • diplomával igazolt szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség;
  • minimum 5 éves kontrolling vagy humán területen szerzett szakmai gyakorlat;
  • gazdasági számításokban, modellezésben szerzett gyakorlat;
  • angol nyelvismeret

 A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • humánpolitikai ismeretek;
  • vonatkozó törvények, szabályozások, utasítások átfogó ismerete, kiemelten az Mt. és a KSZ, számviteli törvény, SZJA tv;
  • SAP/IHIR rendszerszemléletű ismerete;
  • OFA ismeret, Cognos ismerete;
  • Excel professzionális szintű használata;
  • önálló és precíz munkavégzésre való képesség, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, koordinációs és elemző készség;
  • csoportmunkára való alkalmasság, üzleti szemléletű gondolkodásmód, proaktivitás

Jelentkezési határidő: 2014. június 3.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés szakmai önéletrajz, motivációs levél megküldésével, fizetési igény és a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen lehetséges.

Bővebb felvilágosítást ad:

Rizán Nikolett 1/511-7116

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő