www.cvonline.hu

Kontrolling szakértő II.

  • A hirdetés 899 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

(értékesítés területre)

pozícióba határozott időtartamra

A betöltendő munkakör  feladatai:

  • értékesítési tevékenységhez kapcsolódóan közreműködik a társasági stratégiai, üzleti valamint operatív tervezési rendszer kialakításában,
  • szakterületére vonatkozóan kialakítja a költségelszámolás és költségfelmerülés hálózati szintű és tevékenységenkénti kontroll rendszerét,
  • ellenőrzi és felügyeli a kulcs teljesítmény-mutatók rendszerének működését, javaslatokat dolgoz ki a rendszer fejlesztésére,
  • Társasági szintű bevételekkel és költségekkel kapcsolatban heti, havi, negyedéves, éves beszámolót gyorsjelentést, prezentációt, elemzést készít,
  • javaslatot tesz a kontrolling rendszer szabályozására, fejlesztésére, szabályozásokat készít és véleményez,
  • részt vesz a részére delegált szerződések előkészítésében, ajánlatok elbírálásában, kiértékelésében, az elkészített szerződés tervezetek gazdasági szempontú véleményezésében,
  • Társasági szinten működteti a tevékenységhez kapcsolódó bevételi és költségsorokat érintő adatszolgáltatási rendszert
  • közszolgáltatási jelentésekhez adatszolgáltatás elkészítése
  • működteti a kontrolling rendszerben a feladatkörébe tartozó tevékenységeket Contributor/Analyst alkalmazásban,
  • adatokat, információkat biztosít a statisztikákhoz, a könyvvizsgálók, belső ellenőrzés és egyéb szervezetek részére

Követelmények:

  • diplomával igazolt felsőfokú gazdasági mérnök, közgazdász, üzemgazdász egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • 3-5 év kontrolling területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • professzionális Excel ismeret,

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • üzleti és vevőorientált gondolkodásmód,
  • kiemelkedő elemzői képesség,
  • SAP felhasználói szintű ismerete,
  • angol nyelv ismeret,
  • nagyvállalati gyakorlat,
  • önálló és precíz munkavégzésre való képesség,
  • terhelhetőség, stressztűrő képesség,
  • jó problémamegoldó képesség, kezdeményező készség,
  • csoportmunkára való alkalmasság, jó kommunikációs képesség.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Bővebb felvilágosítást ad: Rizán Nikolett 1/511-7116

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű