www.cvonline.hu

Kontrolling szakértő II.

  • A hirdetés 220 napja lejárt

MÁV Zrt.

Helység
Budapest

Terület
Kontrolling igazgatóság
Pályavasúti kontrolling

Foglalkoztatás formája
határozott

Munkaidő
teljes

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • Részvétel a Pályavasút működési, gazdálkodási rendszerét meghatározó projektekben;
  • közreműködés a kontrolling rendszer kialakításában, működtetésében, szabályozásában;
  • forrásallokációs és forrás felhasználási kontroll tevékenység;
  • tervezési, várható számítási és beszámolási feladatok végzése.

A munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú állami iskolai végzettség (szakirányú: gazdasági mérnök, közgazdász vagy üzemgazdász képesítést adó egyetem, főiskola);
  • 3-5 éves kontrolling területen szerzett szakmai gyakorlat.

Előnyt jelent

  • SAP/CO, COGNOS TM1 tapasztalat; középfokú nyelvismeret.

Amit ajánlunk

  • béren kívüli juttatások
  • utazási kedvezmény
  • jó hangulatú csapat
  • kulturált munkakörülménye

Munkavégzés helye: Budapest

2016.08.15.

Bővebb felvilágosítást ad
Gruber Mónika 511-39-80

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű