www.cvonline.hu

Kontrolling szakértő II. (Pécs, Szeged)

  • A hirdetés 900 napja lejárt

A MÁV Zrt. Kontrolling Igazgatóság Pályaműködtetési Kontrolling szervezete

munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Részt vesz a területi beszámolás, az üzleti és operatív tervezés rendszerének kialakításában.
  • Részt vesz a területi szintű pénzügyi célok megfogalmazásában, az elvárások tervezési egységekre történő lebontásában.
  • Kialakítja a költségelszámolás és a költségfelmerülés területi szintű kontroll rendszerét.
  • Elemzi a területi szervezetek költségeit és bevételeit; a teljesítményegységekre vonatkozó teljesítménymérési, ráfordítás- és bevételkontrollt.
  • Terv-tény eltérés elemzési rendszert működtet, beszámolót, gyorsjelentést, várható előrejelzést, elemzést készít.
  • Pénzügyi és a működés minőségi teljesítményeire vonatkozó benchmarkelemzéseket készít.
  • Objektív információk biztosításával pénzügyi-gazdálkodási tanácsadást végez a kiszolgált szervezetek vonatkozásában.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (közgazdász, üzemgazdász, gazdasági mérnök)
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, jogszabályok, rendeletek ismerete

Előnyt jelent:

  • MÁV belső utasítások, szabályok ismerete.

A munkavégzés helye: Pécs, Szeged

Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre a bérigény megjelölésével.
Jelentkezésében kérjük tüntesse fel a választott munkavégzés helyét!

Helyek Baranya
Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő