www.cvonline.hu

Kontrolling szakelőadó II.

  • A hirdetés 830 napja lejárt

A MÁV Zrt. Kontrolling Igazgatóság Pályaműködtetési Kontrolling szervezete munkatársat keres

 munkakörbe

Fő feladatai:

  • Közreműködik az operatív költség- és bevételkontroll rendszer működtetésében, elkészíti a hozzá tartozó szervezetek beszámolóit, várható költségfelhasználását.
  • Vizsgálja a területi teljesítményegységek terveinek megvalósulását, elemzi az eltéréseket, közreműködik intézkedési javaslatok, akciók megfogalmazásában.
  • Folyamatosan vizsgálja a könyvelt tételek pontosságát, könyvelésrendezést kezdeményez téves könyvelések esetén.
  • A rendszerben rögzített szállítói számlákat felülvizsgálja, ellenőrzi a teljesítések elszámolását, megfelelő bizonylatolását.
  • Ellenőrzi és folyamatosan növeli a kontrolling-alapadatok megbízhatóságát, elvégzi a más rendszerekből kapott adatok minőségi kontrollját.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (gazdasági mérnök, közgazdász, üzemgazdász)
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • gazdasági eljárások, számítások ismerete
  • munkakört érintő jogszabályok, előírások ismerete
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete.

A munkavégzés helye: Szombathely

Jelentkezési határidő: 2014. december 07.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre a bérigény megjelölésével.

Helyek Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő