www.cvonline.hu

Kontrolling szakelőadó II. (Szombathely)

  • A hirdetés 477 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Közreműködik az operatív költség- és bevételkontroll rendszer működtetésében, elkészíti a hozzá tartozó szervezetek beszámolóit, várható költségfelhasználását.
  • Vizsgálja a területi teljesítményegységek terveinek megvalósulását, elemzi az eltéréseket, közreműködik intézkedési javaslatok, akciók megfogalmazásában.
  • Folyamatosan vizsgálja a könyvelt tételek pontosságát, könyvelésrendezést kezdeményez téves könyvelések esetén.
  • A rendszerben rögzített szállítói számlákat felülvizsgálja, ellenőrzi a teljesítések elszámolását, megfelelő bizonylatolását.
  • Ellenőrzi és folyamatosan növeli a kontrolling-alapadatok megbízhatóságát, elvégzi a más rendszerekből kapott adatok minőségi kontrollját.

Követelmények:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (gazdasági mérnök, közgazdász, üzemgazdász),
  • 3-5 év szakmai gyakorlat,
  • gazdasági eljárások, számítások ismerete,
  • munkakört érintő jogszabályok, előírások ismerete,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete.

Kérjük, bérigényét szíveskedjen megjelölni!

Munkavégzés helye: Szombathely

Jelentkezési határidő: 2015. december 01.

Jelentkezés módja: Jelentkezését szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk

Helyek Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő