www.cvonline.hu

Kontrolling szakelőadó I. (Debrecen)

  • A hirdetés 1052 napja lejárt

A MÁV Zrt. Kontrolling Igazgatóság Pályaműködtetési Kontrolling szervezete munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Elkészíti a Pályavasúti Területi Igazgatóság szervezetei közül a tevékenységébe utalt teljesítményegységek terveit, beszámolóit, várható költségfelhasználását.
  • A tevékenységébe utalt teljesítményegységek által kötött szerződésekre előkészíti a kontrolling szignó megadását, elvégzi a szerződéskötések kontrollját.
  • Folyamatosan vizsgálja a könyvelt tételek pontosságát, és könyvelésrendezést kezdeményez a téves könyvelések esetén.
  • Szerződés-megrendelő rendszert vezet, ellenőrzi a teljesítések elszámolását, megfelelő bizonylatolását.
  • Adatokat, információkat szolgáltat a Területi Igazgatóság gazdálkodási feladatainak eredményes ellátásához.
  • Előkészítő tevékenységgel közreműködik a feladatkörébe tartozó szabályzatok kialakításában, előterjesztések készítésében.
  • Ellátja az ellenőrzéssel és az utasítástervezetek véleményezésével kapcsolatos feladatokat.
  • Folyamatosan tájékozódik a munkaterületére és munkakörére vonatkozó teljesítményelvárásokról, és munkájával biztosítja a minőségügyi célok megvalósulását.
  • Kárnyilvántartás ellenőrzése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú állami iskolai végzettség
  • középfokú szakmai képzettség, szakirányú tanfolyam (gazdasági elemző-ellenőrző, pénzügyi-számviteli)
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, jogszabályok, rendeletek ismerete

A munkavégzés helye: Debrecen

Önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre a bérigény megjelölésével.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő