www.cvonline.hu
Kontrolling munkatárs
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.03.11.
Jelentkezési határidő: 2016.03.09.
Hirdetés azonosító: 993184
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi pénzügyi partnerünk számára keresünk új munkatársat határozatlan idejű munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az MI adatbázisok karbantartása

  • Riportok üzemeltetése a társterületek számára

  • Az adatbázisok tartalmának értelmezése, az esetleges változások nyomon követése, javaslattétel az optimalizálásra

  • Új riportok, lekérdezések előállítása, a meglévő lekérdezések optimalizálása

  • Informatikai fejlesztések, igények megfogalmazása, részvétel a bevezetésben, nyomon követésben

  • BI eszközök fejlesztése

  • Riport server kimutatások fejlesztése, kialakítása;

  • A projektek információ és riport igényeinek támogatása az adatbázisból

  • A kontrolling képviselete egyes projektekben
  • Elvárások

  • Felsőfokú szakmai (IT vagy gazdasági ) képzettség

  • Adatbázis programozás (MS SQL) magas szintű ismerete

  • Önálló munkavégzés

  • Excel alapos ismerete

  • Angol nyelvtudás

  • Előnyök

  • OLAP alapú BI megoldások ismerete

  • SSIS vagy SSRS tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Dinamikus szervezet

  • Fiatalos, nemzetközi környezet

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió