www.cvonline.hu

Kontrolling munkatárs

  • A hirdetés 1208 napja lejárt

 Feladatok:

  • Részvétel a havi és éves eredmény és pénzforgalmi kimutatások elkészítésében;
  • Részvétel a tervezési folyamatokban;
  • árgyi eszköz nyilvántartás vezetése, leltározás szervezésének lebonyolítása;
  • A havi zárási folyamat támogatása;
  • Árbevétel és költségek terv-tény eltérésének elemzése;
  • Statisztikai jelentések készítése, részvétel a felügyeleti jelentések készítésében;
  • Kapcsolattartás társterületekkel, leányvállalattal, számviteli és analitikus információk gyűjtése, feldolgozása;
  • Riportok, ad-hoc jellegű pénzügyi kimutatások készítése a döntéshozatal támogatására.

Elvárások:

  •  Főiskolai vagy egyetemi közgazdász végzettség, pénzügyi vagy számviteli szakirányon;
  • Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Megbízható számviteli tudás (magyar standard);
  • Megbízható számítógépes ismeret (Excel függvények, képletek ismerete alapelvárás);
  • Angol nyelv alapszintű szóbeli/írásbeli ismeretek.

Képességek, készségek:

  •     Képesség a feladatok önálló tervezéséhez, megvalósításához;
  •     Képesség csapatban dolgozni, rendszerben gondolkodni;
  •     Új feladatok felé nyitott, pro-aktív gondolkodás;
  •     Rugalmasság, terhelhetőség.

Előny:

  •     Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  •     Hyperion alkalmazás ismerete;
  •     Értékpapírok számvitelének ismerete;
  •     Excel makrók ismerete;
  •     Adózási ismeretek;
  •     Pénzügyi szektorban működő vállalkozásnál szerzett    szakmai     tapasztalat.

Helyek Magyarország
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő