www.cvonline.hu

Kontrolling gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 980558
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk Kontrolling gyakornokot.

Feladatok:

  • A pénzügyi igazgatóság HR kontrolling csapatának támogatása,
  • Költségelszámolások feldolgozása,
  • Excel kimutatások készítése,
  • Kalkulációk előkészítésében való részvétel,
  • Adminisztratív feladatok,
  • Folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal, kollégákkal személyesen és telefonon

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli tanulmányok nappali tagozaton,
  • Heti 20 óra munkavégzés
  • Pénzügyi affinitás,
  • Gyakorlott, kimagasló számítástechnikai ismeretek (MS Excel),
  • Monotónia tűrés,
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi, elsősorban Kontrolling/HR kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Bruttó 800,- Ft / óra bér + béren kívüli juttatások és fizetett szabadság

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg. Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására