www.cvonline.hu

KONTROLLING GYAKORNOK

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 929837

Feladatok:
  • Könyvelés munkájának adminisztratív támogatása
  • Kimutatások készítése
  • Terv-tény összehasonlítások, elemzések a Kutatás Fejlesztési Központtal kapcsolatban
  • Adatszolgáltatás a társosztályok felé
  • Lekönyvelt költségek költséghelyes ellenőrzése
  • Belső folyamatok menedzselése
  • Havi zárással kapcsolatos feladatok, elhatárolások
  • Törzsadatok karbantartása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony-felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • Folyamatban lévő Bsc vagy Msc tanulmányok
  • Számvitel/pénzügy/kontrolling szakirány
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód
  • Angol nyelvtudás, minimum középfokú nyelvvizsga, kommunikációs szintű nyelvismeret
  • Kitartó, precíz, önálló munkavégzés
  • Barátságos, közvetlen személyiség,
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • Heti 30-40 óra vállalása hosszútávon!
Amit kínálunk:
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 800 Ft/órás fizetés
  • Utazástámogatás
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen KON-BOS!