www.cvonline.hu

Kontrolling Gyakornok

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1102260

Konica Minolta Magyarország Üzleti Megoldások Kft.
Feladatok:

  • Részvétel belső riportolásban
  • Igény szerinti riport felépítés
  • Adatelemzések
  • Adategyeztetés az üzleti oldal felhasználóival

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz számvitel, kontrolling szakon
  • Gyakorlott Excel-felhasználói tudással rendelkezel
  • Rendelkezel minimum alapfokú angolnyelv-tudással
  • Precíz, pontos munkavégzés jellemző Rád

Juttatások:
  • Min. 1 éves gyakornoki programot kínálunk számodra rugalmas munkaidőben – napi átlag 4 órás munkarendben
  • Teret biztosítunk a szakmai fejlődésre, nálunk betekintést kaphatsz a pénzügyi csapatok mindennapjaiba és aktívan részt vehetsz a napi munkában
  • Mert egy sikeres és dinamikus vállalat nemzetközi hátterét kínáljuk munkakörnyezetként
  • Lehetőséged lesz a hosszú távú karrierépítésre

Előnyök:
  • Power Pivot ismerete
  • Gazdasági elemzési érdeklődés, tapasztalat
  • ERP rendszer ismerete
  • IT nyitottság

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest