www.cvonline.hu

Kontrolling gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1025367

Feladatok:

  • Termék ár kalkulációk készítése
  • Gazdasági terv elkészítésében való részvétel
  • Adatbankok aktualizálása, karbantartása
  • Beruházási számítások
  • Havi jelentések készítésének támogatása

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányok nappali tagozaton
  • Terhelhetőség, gyors felfogóképesság,motiváltság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önállóság, rugalmasság, pontosság, nyitottság
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása

Juttatások:
  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatása
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • Világszínvonalú technológia
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Korszerű környezet

  • Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat. E-mailed tárgya legyen: RB_CTG_trainee.

Munkavégzés helye:
  • Hatvan

Egyéb információk:
Munkaidő: Legalább heti 3 nap munkavégzés (hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 között) Legalább 12 hónapos gyakornoki idő vállalása