www.cvonline.hu
Kontrolling gyakornok (Referenciaszám:PJ2633)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.21.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 732248
lejárt

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióra:

Kontrolling gyakornok

Feladatok:
- Kontrolling szervezet szakmai munkájának a támogatása

- Elemzések, kimutatások készítése
- Prezentációk előkészítése angol nyelven
- Kontrolling riportok összeállításában történő aktív részvétel
- Tervezéssel kapcsolatos részfeladatok ellátása
- PPT-k, grafikonok készítése

Elvárások:

- Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok folytatása nappali tagozaton
- Legalább 12 hónapos idő vállalása, heti 30-40 órában
- Középfokú, aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- Magas szintű Excel ismeret (fkeres, pivot tábla, függvények ismerete)
- Power Point felhasználói szintű ismerete
- Megbízható személyiség
- Pontos,precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben

- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Fejlődési lehetőség,
- Versenyképes javadalmazást biztosítunk

Kérjük, angol és magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.