www.cvonline.hu
Kontrolling gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 709934
lejárt
FELADAT

Feladatok

  -Capex riportok készítése

  -Adott ágazatok kontrolling folyamatainak   támogatása

  -Egyéb ad-hoc feladatokban való részvétel

Elvárások

  -Felsőfokú tanulmányok gazdasági területen   (kontrolling érdeklődés)

  -Felsőfokú német és/vagy angol nyelvtudás

  -MS Office, különösen MS Excel erős ismerete   (SAP-ismerek előnyt jelent)

  -Jó analitikus készség, logikus gondolkodás

  -Gyors észjárás

  -Precizitás, megbízhatóság

  -Terhelhetőség

Amit kínálunk

  -Fiatal és barátságos csapat

  -Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

  -Ergonomikus, modern munkakörnyezet az   Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79339

PROFIL