www.cvonline.hu

KONTROLLING FŐMUNKATÁRS

  • A hirdetés 535 napja lejárt

 A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Kontrolling Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Aktív részvétel az SAP rendszer működtetésében, fejlesztésében,
  • Részvétel a szoftveralkalmazások jövőbeli fejlesztésének tervezésében,
  • A reporting rendszer működtetése és fejlesztése,
  • Költségfelosztás elkészítése,
  • Tervezés és előrejelzések készítése,
  • Összetett adatelemzések készítése,
  • Ad-hoc riportok és elemzések készítése,
  • Részvétel az egyes vállalati területek eredményeinek elemzésében,
  • Felelősség belső és külső jelentések időben és megfelelő minőségben történő elkészítéséért.

Feltételek:

  • Közgazdász végzettség,
  • 2 év kontrolling tapasztalat,
  • SAP CO modul ismerete,
  • SAP BW modul ismerete,
  • Magas szintű MS Excel ismerete, függvények használata.

Előnyt jelent:

  • Gazdaságinformatikus végzettség,
  • SAP BW IP tervezési rendszer ismerete,
  • SAP HANA adatbázis platform ismerete,
  • ABAP programozási nyelv ismerete,
  • Adattárház működtetésben szerzett tapasztalat,
  • Vízügyi ágazatban szerzett szakmai tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. február 2-ig az alábbi e-mail címen lehet.

                                                                                                      DMRV ZRT.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő