www.cvonline.hu

Kontrolling és Riporting Szakértő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.09.
Jelentkezési határidő: 2017.11.08.
Hirdetés azonosító: 1158455
lejárt

Az új cégről

Svájci hátterű, saját piacán meghatározó szerepet betöltő partnerünk budapesti irodájába keresünk új kollégát Controlling és Reporting Szakértő pozícióba.

Az új pozícióról

A pozíciót betöltő személy pénzügyi és reporting feladatokat lát majd el amellett, hogy biztosítja az elvárt szolgáltatások teljesítését mind belső, mind külső ügyfelek számára a meghatározott igényeknek, szabályoknak és előrásoknak megfelelően.

A pozícióhoz tartozó feladatok:

Business Partnering
• Építő jellegű, hatékony kapcsolatok kiépítése
• Megoldás keresése problémás ügyekben
• Napi szintű aktív együttműködés a lokális pénzügyi és kontrolling csapattal

Controlling and Reporting Processes
• Kontrollerek támogatása az operációra vonatkozó kimutatások elkészítésében
• Site-ra vonatkozó riportok és további elemzések készítése
• Éves budget tervezésben való részvétel
• Kontrolling/reporting tevékenységek elemzése, folyamatfejlesztés és optimalizálás támogatása

Product Costing and Production Cost Accounting
• A termékköltségre vonatkozó törzsadatok és a munkafolyamat elemeinek karbantartása SAP-ban, a költségkalkuláció szabványos kezelése és szállítása (termékek és új termékek futtatásához is)

Finance processes
• Főkönyvi számok nyitása, a GL-számlák törlése, aktív részvétel a hónap / év végi határidőre való zárásban, beleértve az időbeli elhatárolásokat, átértékelést
• Adatok szolgáltatása az auditoroknak
• Teljes körű riportálás (a hónap végén szorosan kapcsolódó - és ad hoc jelleggel) és mérleg elemzés
• Szoros és hatékony együttműködés valamennyi a folyamatba bevont üzleti partnerrel
• Havi KPI jelentések készítése és a célok teljesülésének biztosítása
• Megérteni és biztosítani a vonatkozó irányelvek betartását

Migrációban és fejlesztési folyamatokban való részvétel szükség esetén

Elvárások a pozíció kapcsán
• Pénzügy-számvitel / Közgazdász diploma
• Minimum 2,5-3 év főkönyvi könyvelői tapasztalat
• Kontrolling tapasztalat preferált (gyártó környezetben szerzett tapasztalat)
• SAP rendszer ismeret
• Magabiztos angol nyelvtudás mind írásban, mind szóban (bármilyen további nyelvtudás preferált)
• Microsoft Office ismeret
• Pontos, tettre kész, informatív, megoldásra törekvő személyiség

Amit a cég cserébe ajánl
Partnerünk a mindennapi munkához minden szempontból támogató környezetet biztosít, mely lehetővé teszi a komplex folyamatokban, projektekben való részvételt, ezzel is elősegítve a folyamatos szakmai fejlődést és előremenetelt mindamellett, hogy versenyképes fizetést, juttatási csomagot kínálnak.

Amit tenned kell
Amennyiben érdekelhet a fent említett pozíció, kattints az „apply now” feliratra így továbbítva a CV-d, vagy hívj fel minket most bátran.
Ha ez a munka nem pontosan neked való, de érdeklődsz új lehetőségek iránt, akkor is fordulj hozzánk bizalommal további négyszemközti egyeztetésre.