www.cvonline.hu

Kontrolling és könyvelési munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 929717
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi céghez keresünk kollégát kontrolling és könyvelési munkatárs munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A társaság tevékenységének az elemzése napi, heti, havi és éves szinten.
  • Részvétel a költség- és eredménytervezési feladatokban.
  • Készlettel kapcsolatos elemzések elvégzése
  • Elő- és utókalkulációk készítése, döntés előkészítés
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Számlázás
  • Bankkönyvelés
  • Pénztárkönyvelés
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Utalás
  • Egyéb analitikus könyvelési munkák
  • Pénztár helyettesítés

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP pénzügyi és kontrolling moduljának az ismerete
  • Német nyelv középfokú ismerete
  • MS- Office ismerete, kiemelten Excel
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó képesség
  • Rugalmas
  • Jól terhelhető
  • Önállóan dolgozni tudó személy
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Sokoldalú munka egy stabil, folyamatosan növekvő cégnél
  • Bérezés megegyezés szerint