www.cvonline.hu

Kontrolling és kompenzációs osztályvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2014.02.24.
Hirdetés azonosító: 733595

Feladatok:

- HR kontrolling és kompenzációs osztály irányítása
- A vállalati stratégia megvalósulásához szükséges, humán
erőforrással való hatékony gazdálkodására irányuló döntések
támogatása
- humán kontrolling és kompenzációs rendszerek irányítása, fejlesztése és működésének a vállalati stratégiához
legjobban illeszkedő szakmai eszközök használatával
- költség-felelõsségi (költségkeret gazdálkodási) rendszerek kialakítása, működtetése és fejlesztése
- humánerõforrásra vonatkozó benchmark adatok gyûjtési és elemzési folyamatának koordinálása
- stratégiai célokhoz illeszkedõ hatékonyságot javító
javaslatokat előterjesztése
- Felsõvezetõi döntés-elõkészítés humán kontrolling kérdésekkel összefüggésben
- Tanácsadói, támogatói tevékenység gazdálkodási döntésekben, valamint kompenzációs kérdésekben
- A HR Igazgató közvetlen felelõsségi körbe tartozó költségkeretek betartását ellenõrzi, várható
költségek alakulását nyomon követi
- SAP HR kulcsfelhasználói zsintű támogatás

Elvárások:

- Egyetemi vagy főiskolai gazdasági végzettség
- SAP HR modulok professzionális,kulcsfelhasználói ismerete,
- Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat, HR kontrolling ÉS kompenzációs területén
- Minimum 1 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- MS Office kiváló felhasználói alkalmazása, különös tekintettel az Excelre
- Precíz, önálló munkavégzés
- Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- nemzetközi környezet
- stabil vállalati kultúra
- hosszú távú fejlődési lehetőség
- rugalmas munkaidő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a