www.cvonline.hu

KONTROLLING- ÉS KOCKÁZATKEZELÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 1135 napja lejárt

Feladatok:

  • Folyamatok optimalizálása
  • Belső szabályzatok kialakítása, folyamatos felülvizsgálata
  • Előbbiek kapcsán rendszerfejlesztési javaslatok tétele, majd a megvalósítás levezetése
  • Kereskedői, üzletági elszámolások elkészítése/felülvizsgálata a belső szabályzatoknak megfelelően
  • Időszakos és ad hoc jellegű elemzések, kimutatások készítés
  • Pontos, naprakész információk szolgáltatása a felsővezetés részére
  • Belső ellenőrzési feladatok
  • További hatékonysági mutatók bevezetése, folyamatos figyelemmel kísérése
  • Kontrolling és kockázatkezelési terület önálló vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Min. 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Könyvvizsgáló cégnél auditori, vagy kereskedelmi cégnél kontrolleri munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Magas szintű, naprakész számviteli ismeretek
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, ügyviteli rendszerek)
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Lelkesedés, kezdeményező készség
  • Kreatív, innovatív szemlélet
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyon jó együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • Informatikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség