www.cvonline.hu

Kontrolling és Kalkulációs Vezető

  • A hirdetés 675 napja lejárt

Megbízónk az épületgépészeti berendezésgyártás területén piacvezető vállalatcsoport, amely minden kontinensen gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal rendelkezik. Jelenleg 5 fős csapatunk élére keressük új munkatársukat Kontrolling és Kalkulációs vezető munkakörbe.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A kontrolling és a kalkulációs csapat vezetése
  • A vállalat stratégiájával összhangban a kontrolling stratégia kialakítása, tervezése
  • A felső vezetés támogatása a stratégiai és hosszú távú üzleti tervekben
  • Budget folyamat irányítása
  • Terv-tény adatok nyomon követése
  • Vállalati KPI rendszer felügyelete
  • Költségelemzések készítése
  • Beruházási döntések előkészítése
  • A helyi és vállalati szintű eredmények rendszeres prezentálása a vezetőség felé

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett 5-7 éves szakmai tapasztalat, minimum 3 év vezetői beosztásban.
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás (elengedhetetlen feltétele a pozíció betöltésének)
  • Magas fokú MS-Office ismeretek (Excel, Word)

 Előny: Termelő cégnél szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • cafetéria
  • 13. havi prémium
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő

 Munkavégzés helye: Tatabánya vonzáskörzete

Részleg

kontrolling

Helyek Budapest
Szigetszentmiklós
Halásztelek
Érd
Budakeszi
Budakalász
Biatorbágy
Budaörs
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő