www.cvonline.hu

Kontrolling és informatikai asszisztens

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő építőipari cég keres új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • Menetlevél és gépműszak jelentések nyilvántartása, ellenőrzése és havi jelentések készítése
  • Kimenő és bejövő anyagok szállítóleveleinek nyilvántartása
  • Külső és belső elszámoló árak kezelése, havi jelentések készítése
  • Kontrolling jelentésekhez szükséges alapadatok előállítása
  • Egyéb általános informatikai feladatok ellátása, a rendszergazda munkájának támogatása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat VAGY gazdasági/számviteli/informatikai végzettség
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek - elsősorban MS Excel
  • Megbízhatóság, pontosság, analitikus gondolkodásmód
  • Dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő stressz tűrő, pozitív személyiség

Amit ajánlunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes fizetés
  • változatos munkafeladatok
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Sóskút