www.cvonline.hu

Kontrolling csoportvezető

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 764635

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A beszámoló-készítési és tervezési csoport munkájának irányítása
  • A tervezési és elemzési módszerek folyamatos, fejlesztése, javítása, javaslatok kidolgozása
  • Beszámolók készítése, tervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 év autóipari kontrolling területén szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeret, SAP gyakorlat
  • Felsőfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!