www.cvonline.hu

Kontrolling csoportvezető ASz02

  • A hirdetés 184 napja lejárt

Feladatok

  • Kontrolling ütemtervek és elemzések fejlesztése (előrejelzés, költségvetés, üzleti terv), és ezek prezentálása a vállalat vezetése felé;

  • Havi zárások ellenőrzése, előrejelzések és az üzleti terv kidolgozásában való részvétel;

  • Vállalati kontrolling csapat feladatainak összefogása, koordinálása;

  • Felsővezetők részére ütemtervek előkészítése a különböző témákról (tényadatok, előrejelzések, költségvetés);

  • Általános és ad-hoc pénzügyi támogatás nyújtása más osztályok részére (gyártás, Quality, HR), valamint folyamatos kapcsolattartás a vállalat egyéb szervezeteivel;

  • Előrejelzés pontosságának elemzése;

  • Management accounting role: kontrolling adatok összegyűjtése, elemzése, javaslatok megfogalmazása;

  • Regionális jelentések készítése.

Elvárások

  • Szakirányú (közgazdasági) egyetemi/főiskolai diploma;

  • Kiváló írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás;

  • Legalább 3-5 éves gyártó cégnél szerzett kontrolling tapasztalat;

  • Kisebb csapat (4-5 fő) irányításában szerzett tapasztalat;

  • MS Office alapos ismerete (különösen Excel);

  • Erős analitikus készség.