www.cvonline.hu

Kontrolling asszisztens

  • A hirdetés 569 napja lejárt

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:
A vonatkozó jogszabályok, a tulajdonos által kiadott szabályzatok és egyéb szabályozók, vállalati belső szabályzatok és egyéb szabályzók, vonatkozó utasítások, rendelvények és kézikönyv mellett

  • Rendelések, beruházások elszámolása.
  • Autókkal kapcsolatos költségek elszámolása.
  • Kiszolgáló egységek költségeinek felosztása.
  • Menedzser riport összeállítása.
  • CO zárás, CO-PA zárási folyamat elvégzése.
  • SAP kontrolling moduljának zárása.
  • Eredmény kimutatás felbontása temetőnként (egyéb szolgáltatási tevékenység, közszolgáltatási tevékenység).
  • Tulajdonosi adatszolgáltatás elkészítése a havi zárás után.
  • Közszolgáltatási tevékenység naturáliáinak és bevételeinek temetőnkénti gyűjtése.
  • Asszisztensi feladatok teljes körű elvégzése.
  • Likviditás menedzsment.

Szükséges végzettség: Érettségi, számviteli és pénzügyi ismeretek

Munkakör betöltésének egyéb feltételei: felhasználói szintű számítógépes ismeretek, SAP jártasság, alaposság, precizitás, monotónia tűrés, rendszerszemlélet

Előnyt jelent: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Szerződés típusa: határozatlan

Munkarend: heti 40 óra.

Jelentkezési cím: az önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni az alábbi email címre.

Jelentkezés határideje: a hirdetés lejáratát követően (4 hét múlva) esedékes.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő