www.cvonline.hu

Kontrolling Asszisztens

  • A hirdetés 628 napja lejárt

Szállítmányozással foglalkozó cég - akár pályakezdő - munkatársat keres biatorbágyi székhelyére

pozícióba azonnali, de legkésőbb 2015. augusztus elején történő belépéssel.

Feladatok:

Közreműködés az alábbi szakmai feladatok ellátásában:

  • tervezés: éves költségvetés elkészítése
  • terv-tény adatok összehasonlítása
  • havi jelentések: riport, elemzés, szöveges magyarázat
  • eredmény- és költségelemzések
  • pénzügyi elszámolásokat alátámasztó kimutatások
  • árképzést támogató költségelemzések
  • beszerzési ajánlatok összehasonlító elemzése
  • beruházásokra vonatkozó gazdaságossági számítások
  • vezetői döntést támogató egyéb ad hoc elemzések, riportok

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági – lehetőleg szakirányú - végzettség
  • társalgási szintű német nyelvtudás
  • jártasság az MS Office alkalmazások terén - különösen az Excel professzionális használata
  • kiváló elemző képesség
  • precizitás, terhelhetőség
  • kitűnő együttműködési készség

Előny:

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat a kontrolling, pénzügy, számvitel területén
  • könyvelési tapasztalat (magyar számviteli szabályok szerint)
  • adatbázis felállításában, kezelésében szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikusan fejlődő cég
  • versenyképes jövedelem
  • kulturált munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség

Magyar és német nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2015. július 5-ig várjuk a lenti e-mail címen, vagy az alábbi elérhetőségeken:

Englmayer Hungária Kft.

H-2051 Biatorbágy, Tormásrét u. 10.

telefax: 06 23 886-486

Helyek Budapest
Biatorbágy
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német