www.cvonline.hu

Kontrolling asszisztens

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 817908

A kontrolling szakma iránt érdeklődő, megalapozott pénzügyi/számviteli tudással rendelkező munkatársat keresünk bővülő csapatunkba. Megalakulásunk óta, 10 éve folyamatosan növekszünk, fejlődünk, magyar gyökerekkel, nemzetközi hátérrel rendelkezünk. Ha egyaránt szereted az embereket és a számokat, és szeretnél a csapatunk tagja lenni, jelentkezz a következő pályakezdő, junior pozícióra:

Feladatok:
  • Állományi létszám riportok/kimutatások készítése;
  • Adatszolgáltatások külső és belső partnerek részére;
  • Rendszeres riportok kialakítása, frissítése;
  • Részvétel a kontrolling rendszer fejlesztésében és működtetésében;
  • Ad hoc kimutatások, adminisztrációs feladatok.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányok - gazdasági területen;
  • Haladó szintű Excel ismeret (kimutatások, képletek használata!);
  • Precíz, megbízható munkavégzés.
Előny:
  • Angol nyelvtudás,
  • Excel makrók ismerete,
  • Számviteli és munkajogi ismeretek,
  • 1-2 év kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • Revolution és Nexon programok ismerete.
Amit kínálunk:
  • Főállás: 40 óra/hét, hosszú távú lehetőség,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség,
  • Stabil háttér, kihívásokkal teli, nemzetközi munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • XIV.ker.
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldj fényképes önéletrajzot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.