www.cvonline.hu
Kontrolling asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.04.06.
Jelentkezési határidő: 2015.04.09.
Hirdetés azonosító: 496505
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Építőipari gyártó szektorban működő partnerünk kontrolling asszisztenst keres az M5-ös vonalán Budapesttől 30 km-re a következő feladatok ellátására:

- Részvétel a nemzetközi havi és egyéb jelentések elkészítésében (angol nyelven)
- Készlet kontrolling üzemeltetése (BOM-ok, gyártási varianciák, készlet egyeztetése főkönyvvel, STD árak frissítése)
- Pénzügyi elemzési feladatok: terv-tény adatok összehasonlítása
- Havi zárással kapcsolatos feladatokban aktív részvétel
- Készlet könyvelési tételek előkészítése, könyvelése ERP rendszerben
- Sales report (főkönyv és kontrolling riportok egyeztetése)
- Közreműködés a beruházásokra vonatkozó gazdaságossági számítások elkészítésében
- Ad hoc riportok összeállítása

Követelmények
- Középfokú gazdasági végzettség
- 1-2 év kontrolling / riporting tapasztalat
- Kiváló Excel használat
- Erős számviteli ismeretek
- Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
- BUDAPESTRŐL CSAK SAJÁT AUTÓVAL MEGKÖZELÍTHETŐ A MUNKAHELY

Előny, de nem feltétel:
-Intergrált rendszerek ismerete
-Német nyelvtudás
-Gyártási kontrollingban szerzett jártasság
-Könyvelési tapasztalat
-Multinacionális vállalatnál kontrolling területen szerzett tapasztalat