www.cvonline.hu

Kontrolling Asszisztens

  • A hirdetés 368 napja lejárt

Külföldi tulajdonú, piacvezető szállítmányozói Partnerünk

részére

munkatársat keresünk.

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • táblázatok, kimutatások, kalkulációk készítése
  • részvétel riportok, elemzések készítésében
  • terv-tény adatok összehasonlítása különböző szempontok alapján
  • a gazdasági igazgató munkájának segítése
  • adatrögzítés
  • a fenti feladatkörökhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • gazdasági főiskolai vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • pénzügy-számvitel vagy kontrolling területen szerezett minimum 2 éves tapasztalat
  • Jártasság a számviteli folyamatokban, törvényi előírásokban
  • társalgási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • önálló munkavégzésre képes, precíz, megbízható személy
  • felhasználói szintű, gyakorlott IT ismeretek, különösképp Excel használatában (pl pivot tábla)

Jelentkezésénél előnyt jelen:

  • logisztikai cégnél szerzett tapasztalat
  • középfokú idegen nyelvismeret
  • SAP ismeret, gyakorlat

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő