www.cvonline.hu
Kontrolling asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.03.
Jelentkezési határidő: 2016.02.05.
Hirdetés azonosító: 1003776
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Egészségügyi szektorban működő és prosperáló ügyfelünk három fős pénzügyi csapatába keresünk kollégát az alábbi feladatokra:

- Havi pénzügyi zárási feladatokban való részvétel
- A zárás során ésszerűségi elemzés, ellenőrzés a havi adatokhoz kapcsolódóan.
- Éves és negyedéves pénzügyi tervezésben való részvétel, havi előrejelzések készítése
- Havi és eseti kimutatások, elemzések készítése
- Cash-flow előrejelzések készítése
- Pénzügyi területhez kapcsolódó projektekben való részvétel
- A nemzetközi központ által kért adatok összegyűjtése, azok elemzése.
- Szoros együttműködés a társaság pénzügyi területen dolgozó munkatársaival.
- A közvetlen felettese, az ügyvezető ig., valamint a gazdasági ig. által kért egyéb, munkaköréhez kapcsolódó feladatok elvégzése.

Követelmények
- felsőfokú gazdasági végzettség pénzügy vagy számvitel szakirányon (lesz számviteli teszt a cégnél)
- végzős diákokat is várunk, akik tudnak 40 órát dolgozni
- középszintű angol (inkább írásban a riportokhoz)
- pályakezdőket is várunk, nem kell tapasztalat!
- erős Excel ismeret (tesztelni fogja a cég)