www.cvonline.hu
Kontrolling Asszisztens (Referenciaszám: PJ3399)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.04.11.
Hirdetés azonosító: 919238
lejárt

Multinacionális építőipari termékeket gyártó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Kontrolling Asszisztens

Feladatok:
- Részvétel a nemzetközi havi és egyéb jelentések elkészítésében
- Készlet kontrolling üzemeltetése (BOM-ok karbantartása a rendszerben, gyártási varianciák,
készlet egyeztetése főkönyvvel, STD árak, árlisták frissítése)
- Pénzügyi elemzési feladatok: terv-tény adatok összehasonlítása
- Havi zárással kapcsolatos feladatokban aktív részvétel
- Készlet könyvelési tételek előkészítése és könyvelése ERP rendszerben
- Sales report (főkönyv és kontrolling riportok egyeztetése)
- Közreműködés a beruházásokra vonatkozó gazdaságossági számítások elkészítésében
- Ad hoc riportok összeállítása

Elvárások:
- Legalább középfokú gazdasági végzettség
- 2-3 éves tapasztalat kontrolling / pénzügyi területen
- Középszintű, aktív angol nyelvtudás
- Erős számviteli ismeretek
- Kiváló Excel használat
- Problémamegoldó beállítottság
- Képesség az önálló munkára
- Jó szervező készség

Előny:

- Felsőfokú végzettség
- Integrált rendszerek ismerete
- Gyártási kontrolling ismerete (BOM-ok, termelési varianciák)
- Access ismerete / SQL adatbázisok ismerete
- Könyvelési tapasztalat
- Multinacionális vállalatnál kontrolling területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Újhartyán vagy Felsőlajos

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.