www.cvonline.hu

Kontrolling asszisztens INTS/13/18

  • A hirdetés 106 napja lejárt

Partnerünk pest megye déli részén elhelyezkedő 700 fős innovatív gyártó nagyvállalat. Az ő csapatuk bővítésére keresünk kollégát

kontrolling asszisztens

pozícióba, izgalmas, újdonságokban bővelkedő vállalati környezetbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • munkatársak támogatása vállalatunk ERP rendszerének használatában,
  • heti, havi riportok elkészítése, továbbítása a menedzsment felé,
  • havi, negyedéves, éves zárásokban való részvétel,
  • ad-hoc jelentések elkészítése,
  • a vállalat adatainak, költségeinek és bevételeinek elemzése,
  • folyamatok kiépítésében való aktív részvétel.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • gazdasági végzettség,
  • folyékony angol nyelvtudás,
  • analitikus gondolkodásmód,
  • gyors, precíz, pontos munkavégzés,
  • jó kapcsolatteremő- és kommunikációs képesség,
  • terhelhetőség,
  • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre,
  • számítógépes irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Excel, Word),
  • „B” kategóriás jogosítvány.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelkedő munkakörülményeket, eredményorientált csapatot, versenyképes jövedelmet.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő