www.cvonline.hu

Kontrolling adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 937224

Feladatok:
  • különböző dokumentumok bekérése/begyűjtése társosztályoktól
  • ezen dokumentumok rögzítése a rendszerben
  • pénzügyi folyamatok adminisztratív teendőinek ellátása
Elvárások:
  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • magas szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • középfokú angol nyelvtudás (pénzügyi) szóban és írásban egyaránt
  • alapfokú pénzügyi, számviteli ismeretek
  • önálló munkavégzés, precizitás
Amit kínálunk:
  • Fizetés:
  • bruttó 833 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • havi 3 egymást követő nap, napi 8 órában
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXIII. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezés: Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el fényképes önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése email címre! E-mailed tárgya legyen: WAB-ADM