www.cvonline.hu

Kontroller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.26.
Jelentkezési határidő: 2016.01.11.
Hirdetés azonosító: 999981

Kontroller

Nemzetközi ügyfelünk részére keresünk 1-3 év tapasztalattal rendelkező Kontrollert Budapest XXI. kerületébe.

Feladatok:

• A profitközpontok kontrolling folyamatainak támogatása
• Általános költségek tervezése, elemzése, a zárási feladatok elvégzése
• A termelési, logisztikai és értékesítési osztályok támogatása kontrolling oldalról, az eseti elemzések elkészítése
• A kontrolling beszámoló elkészítésében való részvétel
• A beruházási modul adminisztrációjának támogatása
• A vezetői információs rendszer (MIS), illetve a vállalatirányítási rendszerek (INFOR, ORACLE, WP2000) működtetése
• Az SAP projektben való részvétel

Elvárások:

• Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok, vagy OKJ mérlegképes könyvelői képesítés
• 1-3 éves vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
• Haladó számítástechnikai ismeretek (Excel haladó szintű ismerete)
• tárgyalóképes angol nyelvtudás előnyt jelent
• Elemzőkészség, számszaki orientáció
• Terhelhetőség, problémamegoldás
• Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

• fejlődési lehetőség
• versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a