www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 457 napja lejárt

Magyar tulajdonú élelmiszeripari gyártó megbízónk csapatába keressük

 Kontroller

 pozícióba azt a proaktív és önálló kollégát, aki meglévő 2-3 éves tapasztalatával a kontrolleri feladatokat végzi.

Feladatok:

  • Pénzügyi, számviteli, adózási feladatokkal kapcsolatban napi szintű kapcsolattartás a külsős könyvelő céggel
  • Operativ és stratégiai vállalati tervek, előrejelzések, elemzések készítése
  • Havi/éves/évközi jelentések / beszámolók / elemzések készítése
  • Az ügyvezetés számára riportok, kimutatások és jelentések készítése
  • A cég gazdasági döntéseinek előkészítése
  • A cég likviditásának tervezése,
  • Ad-hoc elemzések és különböző gazdasági feladatok elvégzése
  • Vállalati bevételek és költségek tervezése, nyomon követése

Elvárások:

  • Közgazdasági/számviteli/pénzügyi területen szerzett diploma
  • Magas szintű Excel tudás
  • Kiváló elemző képesség, analitikus gondolkodásmód
  • Rugalmas, önálló, terhelhető, proaktív személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés, határidők betartása
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes csapatban
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő