www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 520 napja lejárt

KONTROLLER

Megbízónk a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeiket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztik és gyártják, ahol saját szakembergárdájuk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig. Munkatársat keresünk Kontroller pozícióba.

Feladatok:

  • Jelentések, elemzések összeállítása
  • Havi riportok összeállítása a menedzsment igényeinek megfelelően
  • Cash-flow, likviditástervek készítése
  • Vevői és szállítói kintlévőségek kezelése
  • Vezetői információs rendszerek irányítása
  • Önköltség számítás, termelési költségek kontrollingja
  • Elemzések és javaslattételek a hatékonyabb működés, illetve az üzleti fejlődés érdekében
  • Szoros együttműködés és folyamatos egyeztetés az egyes területek vezetőivel

Elvárások:

  • Pénzügyi/gazdasági felsőfokú végzettség
  • Minimum 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Erős analitikai gondolkodásmód, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
  • Magas szintű excel ismeretek

Előny:

  • Vezetői tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai kihívások
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol