www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 414 napja lejárt

A DOMBKA 2003 Zrt.

KONTROLLER

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Stratégiai és operatív tervezés
  • Költséghelyi terv-tény elemzések és jelentések készítése
  • Havi zárási feladatokban való aktív részvétel
  • Statisztikák elkészítése
  • Termékkalkulációk, termékek önköltségének számítása
  • Készlet-kontrolling

Elvárások:

  • Pénzügyi / gazdasági végzettség
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat kontrolling területen
  • Számítástechnikai ismeretek (Excel, Access)
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • Problémamegoldó készség, csapatmunkára való képesség

Munkavégzés helye: 4492 Dombrád, Andrássy út 82. sz.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy küldje el Önéletrajzát az alábbi címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő