www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 704 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.

gazdasági végzettségű pályakezdő diplomás munkatársat keres

kontrolling feladatok

ellátására

A betöltendő munkakör feladatai:

  • Részt vesz a beruházásokra vonatkozóan az üzleti tervezési folyamatban,
  • Nyomon követi a szakterületéhez kapcsolódó projekteket, elvégzi a kapcsolódó ellenőrzési és adminisztrációs feladatokat, szükséges beavatkozásról a vezetőket tájékoztatja,
  • Havi, negyedéves, éves beszámolót, gyorsjelentést, elemzést készít a szakterületéhez kapcsolódó projektekről,
  • Javaslatot tesz a tervezési és beszámolási rendszer szabályozására,
  • Nyomon követi a beruházásokhoz kapcsolódó források felhasználását, azokról nyilvántartást vezet.
  • Az eltéréselemzések alapján közreműködik intézkedési javaslatok, akciók kialakításában,
  • Szakterületéhez tartozóan közreműködik a projektek tervezésében,

Követelmények:

  • diplomával igazolt gazdasági területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • legfeljebb egy év kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű ismerete (Microsoft Word, Excel, Power Point)
  • rendszerezett gondolkodás és munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest Könyves Kálmán krt.

Jelentkezés szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mail címre.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő