www.cvonline.hu
Kontroller
Trenkwalder Kft
Régió: Somogy
Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2015.11.05.
Hirdetés azonosító: 991009
lejárt

Multinacionális gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kontroller

Feladatok:

  • Strat䗩giai és operatív tervezés, terv-tény összehasonlítás
  • Költséghelyi terv-tény elemzések és jelentések készítése
  • Havi zárási feladatokban való aktív részvétel
  • Havi és időszakos kontrolling riportok, statisztikák elkészítése
  • Ad-hoc jelentések és kimutatások készítése
  • Budget tervezés és készítés, forecast készítés
  • Termékkalkulációk, termékek önköltségének számítása
  • Kalkulációs rendszer fejlesztése, felülvizsgálata
  • Belső szabályozási rendszer folyamatos fejlesztése
  • Készletkontrolling
  • Humán erőforrás kontrolling

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi / gazdasági végzettség
  • Középszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat kontrolling területen
  • Nemzetközi termelő vállalatnál szerzett gyakorlat
  • Kimagasló számítástechnikai ismeretek (Excel, Access)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (előny: ProAlpha)
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • Problémamegoldó készség, csapatmunkára való képesség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • 13. havi bérfizetés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Fejlődési- és karrierlehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.