www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Fizetési, pontgyűjtő és vásárlói rendszereket üzemeltető cégcsoport

kontroller

munkatársat keres

Feladatok:

  • eredmény- és költségelemzések, terv-tény kimutatások készítése
  • vezetői információs rendszer kidolgozása
  • éves terv összeállítás, döntés előkészítés
  • aktív részvétel a gazdasági társaságok életében, egymás közti elszámolások nyomon követése
  • elemzések, prezentációk összeállítása, piaci áttekintés
  • adatbázisok vezetése, ellenőrzése
  • havi, negyedéves zárási munkálatok
  • Cash-flow tervezés, vezetés, likviditás menedzsment
  • költség monitorozás

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • Excel professzionális kezelése
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • számviteli ismeretek
  • Európai utazási hajlandóság
  • jó elemző- és szervezőkészség
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzés, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Biztos céges háttér, önálló és változatos munkakör, versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye: Budapest és más európai nagyvárosok

Munkaviszony jellege: próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony

Jelentkezés: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével küldje el az alábbi email címre