www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • A hirdetés 605 napja lejárt

A SAXUM Corporate Finance Zrt. (Link megjelenítése) munkatársat keres

KONTROLLER

munkakörbe.

Leendő munkatársunk feladata a vagyonkezelésünkben lévő vállalkozásokra vonatkozó tulajdonosi kontrolling feladatok teljes körű ellátása, többek között:

  • a portfólió vállalatok üzleti terveinek elemzése, elkészítése;
  • az egyes vállalkozások tulajdonosok felé történő havi, negyedéves beszámolóinak elkészítése, terv-tény elemzése; főkönyvek ellenőrzése, szöveges értékelések készítése;
  • a kontrolling beszámolók prezentációs formában történő megjelenítése;
  • az egyes vállalatok várható teljesítményére vonatkozó előrejelzések készítése;
  • a portfólió vállalatok tevékenysége során felmerülő kockázatok, negatív trendek észlelése és a portfólió menedzserek figyelmének felhívása ezekre;
  • esetenként fejlesztési és befektetési lehetőségek elemzése és értékelése;
  • esetenként döntéstámogató anyagok, pénzügyi modellek, megtérülés számítások készítése;
  • az egyes vállalkozások iparági ismereteinek elsajátítása, iparági versenytársainak elemzése;
  • csapatmunka a kontrolling csoportvezető irányítása alatt a portfólió vállalatok vezetőivel, a számviteli munkatársakkal és a portfólió menedzserekkel;
  • a tagvállalatok beszámolóin való aktív részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség vagy pénzügy, elemzés (kontrolling) szakirányú üzleti iskola;
  • 2-5 év munkatapasztalat;
  • erős könyvelési, számviteli ismeretek;
  • adózási ismeretek előny;
  • üzleti területen tárgyalóképes angol, vagy német nyelvtudás szóban és írásban előny;
  • üzleti tervezésben, számviteli beszámolók elemzésében, adatok kezelésében való jártasság;
  • MS Excel, Powerpoint készségszintű használata;
  • analitikus gondolkodás;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • pontosság, megbízhatóság.

Amit ajánlunk:

  • kiváló csapat és munkakörülmények;
  • szakmai kihívást és fejlődési lehetőséget jelentő változatos munka;
  • folyamatos képzés és háttértámogatás;
  • piacképes jövedelem.

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával és a fizetési igénye megadásával, az alábbi email címen jelentkezzen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol