www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • A hirdetés 618 napja lejárt

Az ELMÜ-ÉMÁSZ Társaságcsoport munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

KONTROLLER

Hivatkozási szám: 2015/1009.

Feladatok:

  • A társaság menedzsmentjének támogatása az üzleti döntésekben, operatív gazdálkodásban
  • A társaság éves- és középtávú üzleti tervének elkészítése
  • Rendszeres előrejelzések a gazdálkodás alakulásáról
  • Üzleti kockázatok feltérképezése és menedzselése
  • Regulációs változások követése és elemzése
  • A társaság teljesítmény- és költségelszámolási rendszerének kialakítása, folyamatos aktualizálása
  • Teljesítmény kontrolling
  • Vezetői beszámolók készítése
  • Regulációs és statisztikai jelentések készítése a szakhatóságok felé
  • Pénzügyi gazdaságossági számítások, vezetői döntés előkészítő dokumentumok készítése, véleményezése
  • SAP Co modul üzemeltetése
  • CO zárási folyamatok lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Angol nyelv ismerete
  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • MS Office alkalmazások magas szintű alkalmazása
  • SAP CO modul ismerete
  • Üzleti szemlélet
  • Agilitás, jó kommunikáció készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület Kunigunda útja (céges buszjárat Árpád- hídtól biztosított)

Jelentkezési határidő: 2015. november 14.

Jelentkezés módja: Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol