www.cvonline.hu

Kontroller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.03.18.
Hirdetés azonosító: 986356

Kontroller

Piacvezető pozíciójú vasúti- és haszonjármű fékrendszereket gyártó partnerünk a kontrolling csapatába keres hosszútávra új kollégát, aki igazi kihívásokat szeretne és képes komplex feladatok kiváló menedzselésére.

Feladatok:

- A gyártott termékek éves standard költségeinek közlése a megadott terv paraméterek alapján
- Futó és új termékek aktuális kalkulációjának elkészítése; új termék fejlesztésére, futó termék költségcsökkentésére irányuló projektekben való részvétel és a projekt gazdasági szempontból való követése
- A havi sales book előállítása, költségek ellenőrzése, teljesség vizsgálata, új termékek adatainak kiegészítése
- Kulcstermékek havi előállítási költségeinek összevetése a standard költségekkel, eltérések jelzése
- Javaslattétel kalkulációs eljárásokra, szimulációs eljárásokra és azok kidolgozása
- Termékstruktúra és termelési folyamatok elemzése a hatékonyság és nyereség növelése érdekében, javaslatok tétele
- Termék önköltség számítás és vállalati alapelvek alapján transzfer ár javaslattétel
- A termelési költségek elemzése

Elvárások:

- Minimum 3 éves kontrolling tapasztalat termelő vállalatnál
- Felsőfokú gazdasági végzettség (műszaki végzettség előny)
- Pénzügyi és számviteli ismeretek
- Kommunikációs angol nyelvtudás szóban és írásban
- Magas szintű MS Office ismeret, főleg Excel
- Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat (SAP gyakorlat előny)
- Kiváló kommunikációs készség
- Csapatban történő együttműködés
- Pontos, megbízható munkavégzés
- Analitikus gondolkodás
- Erős műszaki érzék

Amit kínálunk:

- Anyagi megbecsülés, kiváló kompenzációs csomag
- Hosszútávú fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a