www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 562 napja lejárt

Használt ruhával foglalkozó cégcsoport

kontroller

munkatársat keres

Feladatok:

  • eredmény- és költségelemzések, terv-tény kimutatások készítése
  • vezetői információs rendszer kidolgozása
  • éves terv összeállítás, döntés előkészítés
  • aktív részvétel a gazdasági társaságok életében, egymás közti elszámolások nyomon követése
  • elemzések, prezentációk összeállítása, piaci áttekintés
  • adatbázisok vezetése, ellenőrzése, boltok elszámoltatása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • Excel professzionális kezelése
  • számviteli ismeretek
  • vidéki telephelyeken történő időszakos munkavégzés, utazási hajlandóság
  • jó elemző- és szervezőkészség
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzés, rugalmasság
  • termelővállalatnál, pénzügyi, beszerzési vagy HR kontrolling területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

Biztos céges háttér, önálló és változatos munkakör, versenyképes jövedelem.

Pozíció: Számviteli Ügyintéző

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, időszakosan Békés megye

Munkaviszony jellege: próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony

Jelentkezés: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el az alábbi email címre

Jelentkezési határidő: 2015.10.30.

Helyek Békés
Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő