www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 518 napja lejárt

Budapesti kereskedelmi és vendéglátóipari cégcsoport

Kontroller

munkakörbe keresi új kollégáját.

Feladatok:

  • Havi kontrolling jelentések megírása
  • Rövid és középtávú tervek, illetve havi előrejelzések elkészítésében való részvétel
  • Terv, tény és előrejelzési adatok elemzése
  • Beszámoló rendszer folyamatos ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Termék kalkulációk
  • Vezetői döntések előkészítése
  • Könyvelés támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kontrolling területen szerzett, legalább 4-5 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű informatikai ismeretek (excel, access)
  • Analitikus gondolkodásmód, elemző készség
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • Rendszerszemlélet

Előny, de nem feltétel:

  • Vállalkozási ismeretek
  • Vendéglátóipari – kereskedelmi szektori ismerete
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos és folyamatosan fejlődő céges háttér
  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló csapatszellem
  • Modern irodai környezet Budapest 21. kerületében

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő