www.cvonline.hu

Kontroller

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 981113
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi partnercégünk számára keresünk könyvelő munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Éves és havi tervek, előrejelzések összeállítása
  • Terv/tény elemzések készítése
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Költségek alakulásának nyomon követése
  • Termékkalkulációk elvégzése
  • Rendszeres jelentések, kimutatások készítése
  • A vállalat magyarországi ügyeinek intézése
  • Auditokon való aktív részvétel
  • Könyvelési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office (főleg Excel) erős felhasználó szintű ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Audit munkatapasztalat
  • Magas fokú elemzői és döntéshozói képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével (pdf vagy doc formátumban), bruttó bérigény megjelölésével a regisztrációt követően, Link megjelenítése weboldalon teheti meg.