www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 463 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Piacvezető termékeket gyártó, nyugati tulajdonban lévő vállalatcsoport részére keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Pénzügyi kontrolleri feladatok ellátása;
Beruházások, tárgyi eszközök és autóipari projektek költségfigyelése;
Terv-tény elemzések készítése, budget-készítésnél aktív részvétel;
Eredményelemzések készítése;
ERP rendszerből lehívott adatok alapján különböző elemzések készítése (ad-hoc és rendszeres jelleggel is);
Hó végi egyeztetések a vevőkkel;
Havi zárásokban való aktív részvétel;
Prezentációk készítése a vezetőség számára;
Szoros együttműködés az anyavállalat vezetőivel, kontrollereivel;
Banki átutalások kezelése;
Riportolás a kontrolling csoportvezető részére.

Követelmények:

Felsőfokú, gazdasági végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Gyakorlati vagy junior tapasztalat gyártó vállalatnál, kontrolleri pozícióban
Erős Excel ismeret

Munkavégzés helye:

Veszprém megye (Győrből még bejárható távolság)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, juttatási csomag, bejárástámogatás közel 100%-osan
Stabil, bővülő csapat
A lendületet értékelő vállalati háttér

Ideális pályázó:

Precíz
Tud csapatban dolgozni
Analitikus gondolkodású

Helyek Pápa
Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség