www.cvonline.hu

Kontroller

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 978394

Kontroller – Hajdú-Bihar megye
Feladatok:

  • anyagköltség és termelési költségelemzés,
  • önköltségszámítás, FIFO analízis,
  • készletgazdálkodás: meghatározó szerep a leltári előkészületben, lebonyolításban, az eltérések elemzésében és a készlet korrigálásában,
  • eredménytervezés (eredmény kimutatás, mérleg, cash-flow),
  • támogatás a magyar és IFRS szerinti konszolidált beszámolók elkészítésében, valamint a havi, negyedéves és éves zárásokban,
  • könyvvizsgálat előkészítése,
  • lekérdezések, elemzések, kimutatások készítése igény szerint,
  • részvétel a pénzügyi tervezésekben (tervek, előrejelzések, kalkulációk).
  • meghatározó szerep a leltári előkészületben, lebonyolításban, az eltérések elemzésében és a készlet korrigálásában,
  • cégen belüli belső kapcsolattartási feladatok; üzletágak támogatása.

Elvárások:
  • 2-3 éves kontrolling tapasztalat, termelő területen,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • haladó szintű Excel tudás,
  • analitikus gondolkodásmód, elemző készség,
  • jól szervezett, pontos, precíz munkavégzés,
  • logikus gondolkodás, rendszer szemlélet,
  • mind csapatmunkára, mind nagyfokú önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Juttatások:
  • biztos vállalati háttér,
  • kihívásokkal teli, változatos feladatok.

Előnyök:

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott pozíció megjelölésével.