www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 749 napja lejárt

Kontroller

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet kontroller munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Anyagköltség és termelési költségelemzés
  • Termelési célkitűzések nyomon követése és pénzügyi támogatása
  • Közreműködés a havi zárásban
  • Törzsadatok kezelése
  • Lekérdezések készítése igény szerint
  • Jelentések, tervek, előrejelzések, kalkulációk készítése
  • Havi eredmény kimutatás készítése
  • Heti-havi likviditási terv készítése és figyelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági előny)
  • 1-3 éves kontrolling tapasztalat, termelő területen
  • Magabiztos Excel használat
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Logikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Céges telefon
  • Modern, fiatalos környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Bónusz

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció és bérigénye megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő