www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező, hulladékgazdálkodással és építőipari tevékenységekkel foglalkozó miskolci székhelyű cég hosszú távra

kontrollert

keres.

Feladatok:

  • gazdasági, pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • vezetők részére információszolgáltatás
  • részvétel havi és negyedéves zárási munkálatokban
  • aktív közreműködés rendszeres és eseti riportok, belső és külső adatszolgáltatások elkészítésében
  • költségmonitorozás, kapcsolódó kimutatások, jelentések elkészítése
  • részvétel a költségfelosztások kezelésében, ellenőrzésében
  • vevői és szállítói számlák ellenőrzése, a számlákhoz kapcsolódó alátámasztó dokumentációk ellenőrzése
  • cégcsoporton belüli számlázások, kapcsolódó számlázások felügyelete
  • projekt kontrolling: kivitelezési projektek gazdasági/pénzügyi kontrollja

Elvárások:

  • szakirányú végzettség, pénzügyi végzettség
  • minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • számviteli kérdésekben való jártasság
  • precíz, pontos munkavégzés
  • aktív, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office irodai alkalmazások)
  • nagyfokú önállóság, terhelhetőség
  • felelősségteljes, határozott személyiség
  • problémamegoldó képesség

Egyéb tudnivalók:

  • teljes munkaidős állás

Munkavégzés helye:

Miskolc

Munkakezdés várható időpontja:

2015. szeptember 1. (illetve azonnal)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő